Menu

Integracja i outdoor

Nasze działania w zakresie budowania zespołów to emocjonujące, praktyczne doświadczenie współpracy zespołowej, przeżywane w starannie zaprojektowanych i bezpiecznych warunkach. 

W TAW Polska realizujemy takie działania w trzech wariantach: pleasure, adventure i extreme. Dzięki temu możemy elastycznie dostosować się do warunków organizacyjnych oraz specyfiki grupy. Jednocześnie zabezpieczamy logistykę przedsięwzięcia od transportu uczestników, przez wybór ośrodka szkoleniowego po ubezpieczenie grupy.

Kanwą naszych działań w zakresie budowania zespołów są ambitne, ciekawe i angażujące scenariusze. Budujemy je w konwencji gier miejskich, RPG, warsztatów gotowania, spotkań motywacyjnych z osobistościami. Zawsze w nawiązaniu do misji, wizji i wartości danego przedsiębiorstwa oraz celów, jakie są stawiane przed grupą.

Szkolenia dla pracowników

Dbamy o balans pomiędzy relaksem a wykorzystaniem okazji do lepszego poznania współpracowników, wymiany doświadczeń nt. fundamentalnych kwestii dotyczących, np. współpracy, efektywnej komunikacji, organizacji pracy, otwartości na różnorodność, itd. 

W przypadku zajęć w wariancie adventure i extreme angażujemy instruktorów sportów (zabezpieczających wysokiej jakości, atestowany sprzęt sportowy).

Integracja, teambuilding

Dzięki takiemu podejściu uczestnicy wracają bogatsi o pozytywne emocje i energię płynącą ze wspólnie przeżytej przygody, są bardziej świadomi kultury organizacyjnej i obszarów pracy, w których się ona przejawia. 

Sprawdź jak włączyliśmy integrację i outdoor, w niektóre z naszych dotychczasowych projektów:
CASE STUDY: „Gamification – intrygująca odsłona przywództwa”

Oferta „Integracja bez bólu głowy” do pobrania tutaj

Planujesz organizację wyjazdu integracyjnego dla pracowników? 
Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie rozwiązanie zaproponujemy.

Kontakt:
Magdalena Szczepaniak
m.szczepaniak@tawpolska.pl
tel. 533 555 801